piątek, 23 październik 2020 10:01

KSIĄŻKA NA TELEFON

Uruchamiamy nową usługę: KSIĄŻKA NA TELEFON.
Osoby starsze (70+), przewlekle chore i mające problem z poruszaniem się mogą zamówić książki a my je dostarczymy do ich domu.
Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Zamówienia będziemy realizować w raz w tygodniu, w czwartki, w godzinach 9:00-15:00.
Książki można zamówić telefonicznie (52-381-60-46) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Regulamin wypożyczania książek z dowozem do domu „Książka na telefon”

1. Wypożyczanie w ramach akcji „Książka na telefon” to usługa Gminnej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Chełmińskiej skierowana do osób starszych (w wieku 70 lat i więcej), przewlekle chorych i mających problemy z poruszaniem się, które zamieszkują na terenie gminy Dąbrowa Chełmińska i są czytelnikami Biblioteki.
2. Usługa „Książka na telefon” jest bezpłatna.
3. Realizacja zamówień będzie się odbywała 1 raz w tygodniu, w czwartki, w godzinach 9:00-15:00.
4. Zamówienia można składać telefonicznie bądź mailowo, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień dostarczenia książek.
Kontakt telefoniczny: 52-381-60-46.
5. Warunkiem skorzystania z usługi jest zwrot wcześniej wypożyczonych pozycji oraz uregulowanie należności za nieterminowy zwrot książek.
6. Podczas składania zamówienia konieczne jest podanie numeru telefonu w celu potwierdzenia dostarczenia książek.
7. W przypadku niezastania czytelnika, mimo wcześniejszego potwierdzenia wizyty, zamówienie będzie anulowane.
8. Pozostałe kwestie regulują zapisy Regulaminu korzystania z Gminnej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Chełmińskiej.